Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ДЕЗИНФОРМАЦІЇ СПРОСТОВУЄ ОСНОВНІ ФЕЙКИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ

26 Серпня 2022 14:30
Тетяна Терзі
ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ДЕЗИНФОРМАЦІЇ СПРОСТОВУЄ ОСНОВНІ ФЕЙКИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ

На темі комунальних тарифів часто спекулюють необізнані ЗМІ, люди, а тепер ще й ворог, який періодично намагається знайти “зраду” та поширити свої фейки серед українського населення. Особливо вкрай актуальним це є зараз, коли осінь вже через тиждень, а розмови про опалювальний сезон все частіше звучать в засобах масової інформації. Центр протидії дезінформації підготовив спростування трьох найпоширеніших фейків, які “розліталися” в інтернеті останніми днями.

Фейк
Восени для населення підвищаться тарифи на тепло вдвічі!

✅ Президент України В.Зеленський підписав Закон №2479-IX від 29.07.2022р., яким передбачено встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення.

Фейк
Так, але цей мораторій діє лише до кінця року, а потім «заплатите» за всі місяці!

✅ Законом запроваджено мораторій протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, та забороняється підвищення тарифів для населення.

Фейк
А про постачання газу забули! Зараз все в «платіжку» включать.

✅ Окрім заборони на підвищення тарифів за послуги на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, мораторій діє також на послуги з розподілу природного газу.

Поділитись
Зараз читають