Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Світова спільнота визнала одеський пляж одним з кращих

01 Квітня 2024 09:45
Ганна Ковальова
Світова спільнота визнала одеський пляж одним з кращих

Одеський пляж “Ланжерон” опинився на 27 місці у переліку найкращих пляжів світу складеному виданням BeachAtlas.

На першому місці в переліку – пляж Бора-Бора у французькій Полінезії. Пляж Боулдерс у Південній Африці на другому місці, пляж Вайкікі на американських Гаваях на третьому.

Четверте місце посів пляж Копакабана в Ріо-де-Жанейро, а закрила першу п’ятірку переліку Затока Майя, визначна пам’ятка Таїланду.

Омаха-Біч, розташований у французькій Нормандії, який є історичним місцем висадки Другої світової війни після вторгнення союзників у день “Д” посів 10 місце. 

А на 100 місці опинився Лав-Біч, розташований на північно-західній стороні острова Нью-Провіденс на Багамах. 

Український пляж видання описує як улюблене українцями місце відпочинку за його красу, золоті піски та прозорі води Чорного моря. А після початку повномасштабного вторгнення Ланжерон став ще більш особливим, на думку авторів переліку, адже став символом стійкості українців.

“Нещодавно в морі встановили захисні сітки для відлову раніше встановлених мін оборонного призначення, щоб українцям було безпечніше купатися, незважаючи на небезпеку. Кожне відвідування пляжу Ланжерон тепер символізує сміливість і рішучість громади повернути свій шматочок раю”, – йдеться в описі.

Поділитись
Зараз читають