Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

РОБОТА КОНТРОЛЕРІВ ЗІ ЗНЯТТЯ ПОКАЗАНЬ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКІВ ПОНОВЛЮЄТЬСЯ

19 Квітня 2022 16:50
Софія Чебан
РОБОТА КОНТРОЛЕРІВ ЗІ ЗНЯТТЯ ПОКАЗАНЬ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКІВ ПОНОВЛЮЄТЬСЯ

З 18 квітня 2022 року відновлюється робота контролерів зі зняття показань електролічильників. Про це попередив ДТЕК Одеські електромережі.

«Війна в Україні змусила багатьох жителів області залишити свої будинки, і вони не можуть передати фактичні покази лічильників. Через це ми проводимо розрахунок середніх показів згідно із щомісячним споживанням, що не завжди коректно. Знявши контрольні покази, ми зможемо перевірити точність роботи приладів обліку та звірити показники для коректного нарахування спожитої енергії», – повідомляє ДТЕК

ДТЕК Одеські електромережі зазначила що, безпосередньо в будинки та квартири контролери не заходитимуть. Роботи  будуть виконуватися виключно з лічильниками, розташованими у міжповерхових щитових, щитових на сходових клітках та опорах ліній електропередачі (для приватного сектора). Без дзвінків у квартири та будинки.

Корисна інформація

Як зрозуміти, що прийшов працівник компанії ДТЕК?

1.Фахівці здійснюють зняття контрольних показів лічильника виключно за наявності посвідчення працівника компанії. На першу вимогу він має пред’явити його клієнту.

2.Техніки будуть одягнені у спецодяг із нанесеними логотипами ДТЕК.

3.Фахівці оглядають лише лічильник, не пропонують жодних інших послуг та не приймають плату від клієнтів.

4.Під час робіт працівник може заносити дані у смартфон або паперовий носій.

Мирного неба

Поділитись
Зараз читають