Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Прикордонники України та Молдови знов спільно контролюватимуть кордон

23 Грудня 2023 11:33
Ганна Ковальова
Прикордонники України та Молдови знов спільно контролюватимуть кордон

Україна та Молдова підписали протоколи щодо організації спільного контролю. Церемонія підписання відбулась у пункті пропуску «Паланка-Маяки-Удобне» 22 грудня. Про це повідомили в пресслужбі Державної прикордонної служби.

Протокол з української Сторони підписали Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко та в. о. Голови Державної митної служби України Сергій Звягінцев. З молдовської Сторони – заступник начальника Генерального інспекторату Прикордонної поліції Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова Діана Салкуцан та директор Митної служби при Міністерстві фінансів Республіки Молдова Ігор Талмазан.

«Підписання протоколів дозволить продовжити проведення спільного контролю в пунктах пропуску на українсько-молдовській ділянці державного кордону «Мамалига – Кріва», «Кельменці – Ларга», «Росошани – Брічень», «Рені – Джюрджюлешть», «Кучурган – Первомайськ», «Паланка – Маяки – Удобне». Також підписання протоколу створило правові підстави для запровадження спільного контролю у пункті пропуску «Платонове – Гоянул Ноу», – повідомили в Держприкордонслужбі.

Там також зазначили, що робота пунктів пропуску на придністровському сегменті українсько-молдовського кордону буде відновлена лише тоді, коли це дозволятимуть безпекові умови. Їх відкриють за окремим рішенням Уряду України.

Поділитись
Зараз читають