Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Кадрові рішення: в Україні призначили трьох нових міністрів

21 Березня 2023 13:43
Ганна Ковальова
Кадрові рішення: в Україні призначили трьох нових міністрів

Верховна Рада України призначила трьох нових міністрів після того, як вчора таку ж кількість міністрів відправили у відставку.

Так, новим міністром освіти та науки України став Оксен Лісовий. До 20 березня цю посаду обіймав Сергій Шкарлет.

Оксен Лісовий – кандидат філософських наук, доцент, заслужений працівник освіти України. З червня 2010 року керував Національним центром “Мала академія наук України”. У 2012 році став лауреатом Державної премії України в галузі освіти. Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну 2022 року добровольцем пішов на фронт у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Новим міністром з питань стратегічних галузей промисловості України став Олександр Камишін. До вчорашнього дня цю посаду обіймав Павло Рябикін.

Олександр Камишін був менеджером у Dragon Capital і SCM, засновником компаній Latifundist Media, Grano Group, AgTech Farm та Fortior Capital. У 2021 році працював радником міністра інфраструктури України Олександра Кубракова. Упродовж серпня – березня виконував обов’язки голови правління АТ “Укрзалізниця”. З 1 квітня 2022 року призначений постійним головою правління компанії.
27 лютого 2023 року — подав у відставку з посади голови правління “Укрзалізниці” та заявив про плани очолити офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі. 3 березня призначений позаштатним радником Президента України.

На посаду віцепрем’єра-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністра цифрової трансформації України Верховна Рада призначила Михайла Федорова.

Вчора Рада звільнила Михайла Федорова з посади віцепрем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації. Тобто таким рішенням Рада розширила повноваження Михайла Федорова.

Поділитись
Зараз читають