Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Дочекалися: “Укренерго” зняло всі мережеві обмеження 

03 Квітня 2023 14:16
Ганна Ковальова
Дочекалися: “Укренерго” зняло всі мережеві обмеження 

Диспетчерський центр “Укренерго” не застосовує відключення споживачів у жодній області України. Про це повідомили в пресслужбі відомства.

СПОЖИВАННЯ вище, ніж у понеділок минулого тижня, що пов’язано з холодною погодою та завершенням опалювального сезону в окремих регіонах. 

ГЕНЕРАЦІЯ виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. При цьому в енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. Імпорт відсутній.

ОБМЕЖЕННЯ у мережах НЕК “Укренерго” відсутні.

Складна ситуація з електропостачанням залишається у регіонах вздовж лінії фронту, де населені пункти постійно потерпають від обстрілів росіян та пошкоджуються мережі електропостачання. Зокрема на Донеччині росіяни обстріляли енергетичну інфраструктуру. Внаслідок цього були локальні перебої в електропостачанні. Відновлення живлення ускладнюється безпековою ситуацією у цих регіонах.

РЕМОНТИ: через пошкодження ключових високовольтних підстанцій, які завдав агресор протягом останніх шести місяців, надійність живлення споживачів більшості регіонів України значно знижена. Тому ремонтні роботи для підвищення надійності живлення споживачів продовжуються на всіх об’єктах “Укренерго”, які зазнали масованих атак росіян.

Нагадаємо, на деяких вулицях в Болграді майже на три доби відключили світло.

Поділитись
Зараз читають