Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Список одеських олімпійців на Іграх-2024 може поповнитися: борець з Болградського району отримав шанс

09 Липня 2024 11:00
Ганна Ковальова
Список одеських олімпійців на Іграх-2024 може поповнитися: борець з Болградського району отримав шанс

Уродженець Болградського району, борець вільного стилю Василь Михайлов отримав шанс виступити на своїх других Олімпійських Іграх. Про це повідомили у пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Україна отримала три олімпійські ліцензії у вільній боротьбі.

«Це стало можливим завдяки перерозподілу Олімпійських квот у боротьбі після того, як «індивідуальні нейтральні атлети» з росії відмовилися їхати на Олімпійські ігри до Парижа. Про це йдеться у листі Об’єднаного світу боротьби (UWW)», – повідомляє НОК України.

Оскільки Манола Скобельська (до 68 кг), Василь Михайлов (до 86 кг) та Олександр Хоцянівський (до 125 кг) перебували на перших непрохідних позиціях у своїх вагових категоріях на кваліфікаційних турнірах, де були здобуті ліцензії «нейтральними атлетами», саме Україна отримала дані квоти.

Відзначається, що ліцензії є неіменними, тож хто саме представлятиме нашу країну в Парижі буде визначено найближчим часом

«Загалом на Іграх-2024 збірна України» буде представлена дев’ятьма борцями», – зазначається на офіційній сторінці НОК України у Фейсбуці.

Нагадаємо, 28-річний Василь Михайлов (тренери – Магамед Магдієв, Нарек Будагян) брав участь в двох олімпійських відборах – європейському і світовому – в обох поступився у вирішальних сутичках. В європейському відборі (5-7 квітня, Баку) він поступився – Осману Нурмагомедову із Азербайджану – 1:4, в світовому (9-12 травня, Стамбул) – грузинському борцю Володімері Гамкрелідзе з рахунком 2:8. Саме на континентальному відборі олімпійську путівку завоював представник росії артур найфонов.

Поділитись
Зараз читають