Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Подбайте про себе і про своє здоров’я разом з Vertebra

28 Грудня 2023 14:00
Махала
Подбайте про себе і про своє здоров’я разом з Vertebra

Здоров’я — це перша і найважливіша потреба людини. Саме здоров’я  визначає здібність до праці людини  і забезпечує гармонійний розвиток особистості. Але бувають в житті моменти, коли організм дає людині зрозуміти, що треба потурбуватися про стан свого здоров’я. Якщо вас турбують болі у спині та вони посилюються, або ви відчуваєте слабкість у кінцівках. Ви часто відчуваєте головні болі та запаморочення. Тоді не відкладайте свій візит до вертебролога. Подбайте про себе і про своє здоров’я разом з Vertebra. 

Ударно-хвильова терапія BTL-6000 (УХТ) в клініці Vertebra

Ударно-хвильова терапія – це нова неінвазивна технологія для лікування болю в м’язово-скелетної системі. Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія широко використовується в фізіотерапії, ортопедії, а також в спортивній медицині. Застосування, в основному, пов’язано з лікуванням хронічних м’язових і скелетних розладів, болю в спині і шиї.

Найбільш частими показаннями є: біль у плечі, епікондиліти, болі в поперековому відділі спини, ахілодініі, тендиніти і терапія тригерних точок. Під час терапії, високоінтенсивних акустична хвиля взаємодіє з тканинами тіла. Це призводить до запуску каскаду біологічних реакцій, що включають в себе неоваскуляризації, стимуляцію вироблення колагену, руйнування кальцинатов, дозвіл хронічного запалення. Стимуляція цих біологічних процесів створює оптимальне середовище для загоєння. Пошкоджена область приходить в норму, відновлюється функціональність і зникає біль.

Екстракорпоральна акустична ударно-хвильова терапія (на відміну від літотрипсії) не використовується для розщеплення тканин, вона викликає мікроскопічні інтерстиціальні і позаклітинні біологічні ефекти, які запускають регенерацію тканин. Застосування акустичних хвиль створює мікро-розриви в сухожиллях і кістках, і істотно збільшує такі індикатори росту як eNOS, VEGF, PCNA і BMP. Новоутворені судини поліпшують кровопостачання і насичення киснем, що призводить до більш швидкому загоєнню.

Акустичні хвилі також викликають активацію огрядних клітин, які беруть участь в запальному процесі.

Інші ефекти включають стимулювання вироблення колагену, розчинення кальцинованих фібробластів і дисперсії медіаторів болю “речовини P”. Діяльність “речовини Р” (медіатор болю і фактор росту) призводить до стимуляції аферентних больових волокон. Воно також підтримує розвиток набряку і секрецію гістаміну. Зниження концентрації “речовини Р” зменшує біль в ураженій області і зменшує ризик розвитку набряку.

Про клініку вертебрології та нейроортопедії Vertebra

Клініка вертебрології та нейроортопедії Vertebra – це спеціалізована клініка з лікування спини та суглобів. Безопераційне лікування міжхребцевих кил. Лікар вертебролог, ортопед-травматолог, невропатолог (невролог), вертеброневролог, фізичний терапевт, реабілітолог, дієтолог, масажист, лікар спортивної медицини. Комплексне лікування хвороб хребта та суглобів. Інноваційні методики лікування міжхребцевих гриж та протрузій. Приймаємо пацієнтів із гострим болем у попереку, шиї, коліні, плечі, стопі. 

Клініка знаходиться у місті Київ та має чотири філії: перша – бульвар Кольцова 14-Д, 1-й поверх, (вхід с вулиці Академіка Серкова), друга –  пр. Кості Гордіенка 2А (центр вертебрології Київ), третя – вул. Ганни Ахматової 5 та четверта – проспект Оболонський, 29. Деталі можно дізнатися за посиланням.

Лікарі клініки Вертебра проходили стажування у США, Італії, Чехії, Польші та КНР

  •  Міжнародні протоколи лікування спини та суглобів
  •  Унікальне суперінноваційне обладнання, що не має аналогів
  •  Можливість безопераційного лікування там, де потрібна операція
  •  Приймаємо пацієнтів з гострим болем у хребті та суглобах
  •  Реабілітація після оперативних втручань
  •  Резорбція міжхребцевих гриж. Лікування протрузій
  •  Допомога пацієнтам у постановці діагнозу та лікуванні, з негативним результатом, отриманим в інших клініках
  • Лікування важкодіагностованих захворювань в ортопедії, неврології та спортивній медицині

Пацієнти Клініка вертебрології та нейроортопедії Vertabra  уникають оперативного втручання у 95% випадків. Понад 16 000 задоволених клієнтів. 278 пацієнтів уникли хірургічного втручання. 4265 пацієнтів із значними покращеннями після першої процедури.

Клініка пропонує великий вибір послуг. З якими можна ознайомитися на офіційному сайті.

Подбайте про себе і про своє здоров’я разом з Vertebra.

Поділитись
Зараз читають