Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Юрій ЗАХАРЄЄВ З БІЛГОРОД-ДНЕСТРОВСЬКОГО СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ В 19 РОКІВ. ЦЕ НЕ ВДАЛОСЯ НАВІТЬ ВАСИЛЮ ЛОМАЧЕНКУ

07 Листопада 2021 09:35
Тетяна Терзі

19-річний спортсмен із Андріївки Білгород-Дністровського району Юрій ЗАХАРЄЄВ став чемпіоном світу з боксу. Турнір проходив в Белграді. Про це повідомляє Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

В фіналі змагань в категорії «до 71 кг» представник ФСТ «Колос» (голова Одеської обласної організації – Тетяна ФЕДОРЕНКОВА) переміг Вадима Мусаєва, який представляє Російську федерацію боксу. Вихованець Ігоря ЮРЕСКУЛА провів бій в звичному атакуючому стилі, вигравши кожний раунд за оцінками суддів (5-0, 4-1, 5-0) і святкував підсумкову перемогу – 5-0 (29:28, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27).

Юрій зробив те, що не вдалося дворазовому олімпійському чемпіону Василю ЛОМАЧЕНКУ – він в 19 років став чемпіоном світу. Василь в 2007-му році, у віці 19-ти років, завоював срібло світової першості.

В активі Юрія ЗАХАРЕЄВА чотири медалі  на великих міжнародних стартах – раніше він двічі став чемпіоном Європи серед молоді, а в квітні 2021-го – додав до цього титул чемпіону світу в цій же віковій категорії.