Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

YouTube заблокував канали російських артистів, які підтримують війну в Україні

07 Липня 2024 15:01
Наталя Іванова
YouTube заблокував канали російських артистів, які підтримують війну в Україні

Євросоюз включив Поліну Гагаріну та співака Шамана до 14-го пакету санкцій проти Росії за їх участь у концертах, що прославляють війну РФ в Україні, та виступи на окупованих територіях.  Про це повідомляє DW.

Відеохостинг YouTube заблокував офіційні канали співаків Ярослава Дронова (Шаман) та Поліни Гагаріної, які потрапили до 14-го пакету санкцій Євросоюзу проти Росії. “Мій YouTube-канал заблокували, тому що я – росіянин“, – прокоментував рішення хостингу Шаман у своєму Telegram-каналі.

Під блокування потрапили також канали Олега Газманова, Юлії Чичеріної, Григорія Лепса та В’ячеслава Манучарова – актора та автора шоу “Емпатія Манучі”, гості якого публічно підтримують вторгнення РФ в Україну.

За даними ЗМІ, офіційні канали російських артистів було заблоковано після звернення комісії з радіо та телемовлення Литви до Google та YouTube.

Раніше стало відомо про зникнення кількох сторінок виконавців із РФ зі стрімінгового музичного сервісу Spotify. Серед них також опинилися Шаман, Чичеріна, Гагаріна, Лепс та Олег Газманов. Крім цього, з бази Spotify було видалено пісні гурту “Любе”, лідер якого Микола Расторгуєв підпав під санкції ЄС ще у жовтні 2022 року.

Поділитись
Зараз читають