Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В РЕНІ ВИРІШИЛИ ЗМІНИТИ НАЗВИ НЕДОКОМУНІЗОВАНИХ ВУЛИЦЬ

16 Липня 2021 14:56
Тетяна Терзі
В РЕНІ ВИРІШИЛИ ЗМІНИТИ НАЗВИ НЕДОКОМУНІЗОВАНИХ ВУЛИЦЬ

Ренійський міський голова Ігор Плєхов виступив з ініціативою проведення громадських обговорень з питання перейменування низки вулиць у місті Рені та селах Долинське і Котловина Ренійської об’єднаної територіальної громади. Відповідне оголошення опубліковане на офіційному веб-сайті Ренійської міської ради.

На суд громадськості виноситься пропозиція про перейменування наступних вулиць і провулків. У місті Рені – вулиці Жовтнева, Інтернаціональна, Паризької комуни, Піонерська, Пролетарська, Червонофлотська і Островського. У селі Долинське – вулиці Інтернаціональна, Піонерська і провулок Піонерський. У селі Котловина – вулиця Жовтнева.

Зазначений перелік вулиць та провулків, а також наведені нижче найменування, які пропонується їм привласнити, розроблені робочою групою з питання перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Ренійської міської територіальної громади.


Пропонується змінити існуючі назви вулиць в місті Рені: вулицю Жовтнева на вулицю Осіння; вулицю Інтернаціональна на вулицю Європейська; вулиці Паризької комуни на вулицю Паризька; вулицю Піонерська на вулицю Миру; вулицю Пролетарська на вулицю Базарна; вулицю Червонофлотська на вулицю Дунайської флотилії; вулицю Островського на вулицю Корабельна.


У селі Долинське: вулицю Інтернаціональна на вулицю Анадольську; вулицю Піонерська на вулицю Миру; провулок Піонерський на провулок Мирний.


У селі Котловина – вулицю Жовтнева на вулицю Гурика Василя.

Проведення громадських слухань заплановано на 10 вересня 2021 року о 17:00 за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Рені, вул. Вознесенська, 139, другий поверх, зал засідань.


Фото з сайту Ізбірком

Поділитись
Зараз читають