Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ПРОЦЕС ПІШОВ: В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЕПУТАТИ ПОЧАЛИ ВИХОДИТИ З ФРАКЦІЇ ОПЗЖ

19 Березня 2022 19:48
Тетяна Терзі
ПРОЦЕС ПІШОВ: В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЕПУТАТИ ПОЧАЛИ ВИХОДИТИ З ФРАКЦІЇ ОПЗЖ

Депутатка Одеської міської ради Лілія Леонідова прийняла рішення покинути фракцію політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”.  Про це вона повідомила у Facebook.

Леонідова розмістила в соцмережі свою заяву до секретаря Одеської міської ради Ігоря Коваля зі словами: “Замість тисячі слів. Прийняла рішення. Все буде Україна!”

Таку саму заяву написала ще одна депутатка от «ОПЗЖ» Олена Вододюк.

Одеська міська рада – не єдина, де депутати почали виходити з фракції. Повністю припинила існування фракція ОПЗЖ в м.Херсоні. Про це повідомляється на сторінці Херсонської міської ради.

Депутати самі написали заяву про припинення існування фракції та вихід з партії, а також засудили російську агресію проти України: “Ми, вищезазначені депутати в Херсонській міській раді VIII скликання, вважаємо, що Херсон – це Україна та засуджуємо збройну агресію російської федерації проти України. Ми не згодні служити іншій державі”, – йдеться в заяві.

Так само фракція політичної партії ОПЗЖ саморозпустилася у Вінницькій обласній раді. 

Нагадаємо, почали виходити з фракції ОПЗЖ і народні депутати. Про це повідомив голова Верховної ради Руслан Стефанчук і додав, що заяви ще надходять.

Також нагадаємо, депутат Болградської районної ради від ОПЗЖ Віталій Градинар вітав з Новим роком на фоні путіна, а голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв відмовився коментувати дії свого однопартійця.

Поділитись
Зараз читають