Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ПАРЛАМЕНТ НЕ ПОВЕРНУВ ПІЛЬГОВИЙ ТАРИФ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ: ЯК ГОЛОСУВАЛИ НАРДЕПИ

14 Квітня 2021 16:28
Тетяна Терзі
ПАРЛАМЕНТ НЕ ПОВЕРНУВ ПІЛЬГОВИЙ ТАРИФ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ: ЯК ГОЛОСУВАЛИ НАРДЕПИ

Верховна Рада України відхилила постанову, що містила рекомендацію уряду повернути тариф на електроенергію на рівні 0,9 грн за кВт/год, а також поновити пільгові 100 кВт/год, у межах яких застосовуватиметься цей тариф. Постанову підтримали лише 174 народних депутата, повідомляє Ізбірком зі силкою на пресслужбу парламенту.


Згідно з проєктом постанови, уряду пропонувалося внести зміни до фіксованих цін на електричну енергію для побутових споживачів в частині встановлення тарифу на електроенергію населенню за обсяг, спожитий до 100 кВт/год електроенергії на місяць (включно), в розмірі 0,90 грн за 1 кВт/год (з податком на додану вартість). Це стосується, зокрема, громадян, які проживають у житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами, та у сільській місцевості.


Що стосується нардепів-одеситів, то постанову підтримали: Ігор Васильковський, Артем Дмитрук, Олексій Леонов («Слуга народу»), Микола Скорик («Оппозиційна платформа-За життя»), Олексій Гончаренко («Європейська солідарність»), Антон Кіссе та Анатолій Урбанський (депутатська група «партія “За майбутнє”»).


Сергій Колебошин, Степан Чернявський, Олег Колєв, Олександр Ткаченко, Олександр Горенюк, Іван Шинкаренко, Андрій Костін («Слуга народу») – утрималися. Юлія Діденко («Слуга народу») – не голосувала.

Поділитись
Зараз читають