Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ІСПИТ НА ПАТРІОТИЗМ: ЯК НАРДЕПИ ВІД БЕССАРАБІЇ ГОЛОСУВАЛИ ЗА ЗАЯВУ ПРО ДІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ?

23 Лютого 2022 10:57
Тетяна Терзі
ІСПИТ НА ПАТРІОТИЗМ: ЯК НАРДЕПИ ВІД БЕССАРАБІЇ ГОЛОСУВАЛИ ЗА ЗАЯВУ ПРО ДІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ?

Верховна Рада України на засіданні 22 лютого прийняла  Постанову “Про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з визнанням Російською Федерацією незалежності самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України”.

У заяві Верховна Рада України:

• наголошує, що Автономна Республіка Крим і місто Севастополь та окремі райони Донецької та Луганської областей залишаються невід’ємною частиною території України, тимчасово окупованою Російською Федерацією;

•констатує той факт, що Російська Федерація є агресором – стороною конфлікту і весь цей час її війська знаходилися і продовжують знаходитися на тимчасово окупованих територіях України;

• засуджує та покладає відповідальність на Російську Федерацію за різке погіршення безпекової ситуації, масову дезінформацію та пропаганду, до яких вдалася Російська Федерація з метою створення надуманого приводу для ухвалення рішення про визнання незаконних самопроголошених утворень в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Повністю з текстом Заяви можна ознайомитись тут.

Як голосували народні депутати від Бессарабії за цю важливу для України заяву?

З повним списком поіменного голосування, який розміщений на сайті Верховної ради, можна ознайомитися тут.

Ми приведемо лише окремих депутатів з Одеської області.

Антон Кіссе («За майбутнє») – відсутній.

Анатолій Урбанський («За майбутнє») – за.

Микола Скорик (ОПЗЖ) – утримався.

Тетяна Плачкова (ОПЗЖ) – відсутня.

До речі, фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» була відсутня під час голосування майже в повному складі.

Олексій Гончаренко («Європейська солідарність) – за.

Олег Колєв («Слуга народа») – за.

Степан Чернявський («Слуга народа») – за.

Сергій Колебошин («Слуга народу») – за.

Підготувала Тетяна Терзі

Поділитись
Зараз читають