Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Інформація, що Придністров’я проситиметься до РФ, не відповідає дійсності, – ГУР МОУ

25 Лютого 2024 13:11
Ганна Ковальова
Інформація, що Придністров’я проситиметься до РФ, не відповідає дійсності, – ГУР МОУ

28 лютого в Тирасполі відбудеться “з’їзд депутатів усіх рівнів”. За повідомленнями низки ЗМІ, очікується, що під час зʼїзду присутні мають намір звернутися до Президента Російської Федерації Володимир Путіна з проханням про приєднання невизнаного Придністров’я до Росії. Однак Головне управляння розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що ця інформація не відповідає дійсності.

Відповідну заяву ГУР МОУ зробило у своєму Телеграм-каналі.

“Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує ― за наявною інформацією, 28 лютого 2024 року депутати невизнаного Придністров’я на своєму з’їзді не планують звертатися до російського диктатора путіна з проханням увійти до складу рф. Поширення інформації про начебто такі наміри носить усі ознаки свідомої дезінформаційної кампанії з метою дестабілізації ситуації в регіоні”, – йдеться в повідомленні ГУР МОУ.

Зазначимо, що востаннє такі “збори” в ПМР відбулися 2006 року, коли обговорювалася організація «референдуму». За результатами цього «референдуму» приблизно 97% жителів Придністров’я нібито висловилися за приєднання до РФ, пише Європейська правда.

Придністровський «опозиційний політик» Геннадій Чорба у соцмережі Facebook припустив, що проведення з’їзду пов’язане із вказівками з Москви, де має бути озвучено прохання про приєднання невизнаного Придністров’я до Росії від імені мешканців Лівого берега. Він також припустив, що 29 лютого президент РФ Володимир Путін може оголосити про це у своєму зверненні, і Федеральні Збори прискореним чином ухвалять рішення задовольнити це прохання.

Чорба висловив думку, що влада РФ останнім часом не звертає уваги на долю своїх громадян, особливо тих, хто проживає за межами Росії. Він стверджує, що метою всіх дій Кремля є створення дестабілізації на кордоні України з Молдовою, у тому числі на придністровській ділянці.

Поділитись
Зараз читають