Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ГЕНПРОКУРОРОМ МОЖЕ СТАТИ УРОДЖЕНЕЦЬ ОДЕЩИНИ (Оновлено)

27 Липня 2022 12:10
Тетяна Терзі
ГЕНПРОКУРОРОМ МОЖЕ СТАТИ УРОДЖЕНЕЦЬ ОДЕЩИНИ (Оновлено)

Правоохоронний комітет Верховної Ради 27 липня підтримав президентську постанову про призначення Андрія Костіна на посаду Генпрокурора. “За” проголосували 17 депутатів, 1 утримався, повідомив нардеп від “Голосу” Ярослав Железняк.

Андрій Костін у 2010 був обраний депутатом Одеської міської ради від партії “Фронт змін”, у 2019 році – депутатом Верховної ради від “Слуги народу”. Костін подавався на главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Утім, він вибув із конкурсу на  етапі перевірки на доброчесність.

Як голова комітету з правової політики Костін відповідальний у парламенті за судову реформу. Проте саме в період керівництва комітетом Костіним належна судова реформа блокувалася, а необхідні законодавчі зміни та пропозиції спотворювалися, зазначає рух “Чесно”. Зокрема, зупинився процес перезапуску ВККС, через що Україні бракує вже близько 2000 суддів.

Верховна Рада проголосувала за призначення Андрія Костіна генеральним прокурором України

За відповідне рішення проголосували 299 народних депутатів,  повідомила речниця фракції партії «Слуга народу» Юлія Палійчук у Телеграмі.

«Верховна Рада України підтримала призначення Андрія Костіна на посаду нового генерального прокурора. Відповідне рішення було підтримано майже конституційною більшістю голосів – «за» проголосувало 299 народних обранців», – написала вона.

Джерело

Поділитись
Зараз читають