Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ГОЛОВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕДСТАВИВ НОВОГО ОЧІЛЬНИКА ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТА ЗУСТРІВСЯ З АКТИВОМ

19 Березня 2021 09:10
Тетяна Терзі
ГОЛОВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕДСТАВИВ НОВОГО ОЧІЛЬНИКА ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТА ЗУСТРІВСЯ З АКТИВОМ

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, перебуваючи з робочою поїздкою в Ізмаїлі, зустрівся з місцевим активом, якому представив голову Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіона Абашева і вручив йому посвідчення. Про це повідомляє прес-служба ОДА.


Також Сергій Гриневецький побував на об’єктах, що будуються і реконструюються в рамках президентської програми «Велике будівництво» – приймальному відділенні Ізмаїльської центральної міської лікарні, дитячому садку «Світлячок» та в Палаці спорту.

В Ізмаїльському районі за рахунок коштів обласного бюджету заплановано до реалізації цілий перелік об’єктів на загальну суму 200 млн грн. Серед найбільших – завершення капремонту Шевченківської школи в Кілійській ОТГ, амбулаторії в селах Муравлівка, Камишовка, Нова Некрасівка, капітальний ремонт доріг місцевого значення в Кілії, автодороги Виноградівка-Котловина – Нагірне – Орловка, Ізмаїл-Кілія-Вилкове, а також поточний ремонт ділянки цієї траси з 38 по 48 кілометр.


З природохранного фонду буде виділено 4,1 млн грн на реконструкцію балки в селі Стара Некрасівка. Також передбачені ще 30,1 млн грн – це депутатські квоти для депутатів в облраді від Ізмаїльського району. Але за підсумками першого півріччя витрати з тих чи інших статей будуть переглядатися.


Також Сергій Гриневецький звернувся до голів громад з проханням підтримати нового голову РДА, акцентував увагу на необхідності навести порядок із земельними питаннями: орендою і надходженням коштів до місцевих бюджетів.

Поділитись
Зараз читають