Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ДЕПУТАТИ ВИМАГАЛИ ЗНЯТИ З ПОСАДИ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВАДИМА ШКАРОВСЬКОГО, АЛЕ НЕ ВИЙШЛО

13 Липня 2022 11:44
Тетяна Терзі
ДЕПУТАТИ ВИМАГАЛИ ЗНЯТИ З ПОСАДИ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВАДИМА ШКАРОВСЬКОГО, АЛЕ НЕ ВИЙШЛО

Це сталося на вчорашній сесії Одеської обласної ради, під час якої депутати виступили за відставку політика через його приналежність до забороненої партії ОПЗЖ та антиукраїнських висловлювань.

Одним із перших за це виступив депутат від «Батьківщини» Андрій Бабенко.

“Вимагаю, щоб ви вибачилися перед українським народом і бійцями ТрО, всім патріотам і всім, кого ви називали бандформуваннями”, – звернувся він зі словами до заступника голови обласної ради Вадима Шкаровського.

Йшлося про заяву, яку зробив Вадим Шкаровський напередодні повномасштабної війни, коли на сесії обласної ради 15 лютого назвав бандформування сили територіальної оборони, на які тоді мали виділити гроші з бюджету.

Чиновник, у свою чергу, пояснив, що мав на увазі під бандформуваннями:

“Я говорив, що я не хочу, щоб ТРО, що створюється зараз, було таким, як у 14-15 році, коли були самооборони і всі інші, коли стали вони бандформуваннями, до яких було складено багато кримінальних справ. Я так сказав, я сказав, що неприпустимо, щоб ми знову до неї звернулися”.

Однак не всі обранці підтримали звільнення Шкаровського з посади. Серед них позафракційні обранці, а також представники «Довіряй справам».

Одна з депутатів від цієї політичної сили Алла Стоянова навіть прокоментувала свою відмову. Вона вважає це питання має вирішуватися на рівні Верховної Ради.

«У Раді є поданий законопроект, який вирішуватиме це питання на загальнонаціональному рівні, і якщо депутати Верховної Ради його підтримають, а є чутки, що голоси є, то вони можуть залишити депутатів мандатів на всіх рівнях. Навіщо робити якийсь скандал, якщо цю проблему можна вирішити на національному рівні одним рішенням», – зауважила Алла Стоянова.

У результаті за звільнення з посади заступника голови Одеської обласної ради вдалося зібрати лише 19 із 28 необхідних для цього підписів.

Алла Каріза

За матеріалами Суспільне. Одеса

Фото зі сторінки Вадима Шкаровського та Одеської ОДА у Facebook

Поділитись
Зараз читають