Нагадаємо, що у зв’язку з загрозою в Одесі, розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, на території Одеси та Одеської області запроваджено комендантську годину з 21 години 00 хвилин 9 квітня 2022 року до 06 годин 00 хвилин 11 квітня 2022 року.

Уточнення, щодо дій під час комендатської години

❶ В НІЧНИЙ ЧАС (з 21.00 09.04 до 06.00 10.04.2022 та з 21.00 10.04 до 06.00 11.04.2022) всі заходи комендантської години – без змін.
Тобто заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

❷ В ДЕННИЙ ЧАС (з 06.00 до 21.00 10.04):

✅Підприємства безперервного циклу, лікарні та аптеки – працюють в штатному режимі.

✅ Графік руху залізничних поїздів та автобусів міжміського сполучення не змінюється, посадка та висадка пасажирів, а також допуск на вокзали та вихід з них здійснюється за наявності раніше придбаних проїзних документів та документів, що засвідчують особу.

✅Рух громадського транспорту – значно обмежується (чергові засоби).

✅ Переміщення пішки, громадським та особистим транспортом – обмежується та дозволяється лише за наявності документів, що засвідчують необхідність такого переміщення (білети на потяг (автобус), направлення на лікування, посвідчення про відрядження, посвідчення працівника підприємства безперервного циклу тощо…)

✅ Забороняється робота та відвідування ринків, закладів громадського харчування, кафе, ресторанів, торгівельно-розважальних (розважальних) закладів, парків відпочинку, спортивних закладів, магазинів, торгових точок та АЗС.

✅ Дозволяється проведення весняних польових робіт, вигул та випас домашніх тварин та худоби (за наявності не більше трьох супроводжуючих людей), а також дозволено переміщення для забезпечення заходів щодо забезпечення їжею та лікування тварин.

✅ Проведення спланованих поховань та пов’язаних з ними ритуальних заходів дозволяється за наявності мінмальнонеобхідної кількості присутніх (близькі родичі та друзі).

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
❌ перебування за межами особистого помешкання (на вулиці) у кількості більше трьох осіб та без документів, що засвідчують особу.