Спів птахів та яскраве липневе сонце викликали ще більшу гіркоту втрати в серцях тих, хто сьогодні прийшов попрощатися із жителем Болграда, захисником України Сергієм Бахчеджі.

Після панахиди в Спасо-Преображенському соборі траурна процесія з рідних невинно убієнного, його близьких, друзів, а також представників влади, попрямувала на місцевий цвинтар крізь живий коридор з військових і цивільних, що стояли на колінах. Цей коридор розтягнувся на кілька кварталів.

«Протягом одного навчального року я була керівником класу, де навчався Сергій. Він був дуже скромним, допитливим, а головне – доброю людиною. Особливу пристрасть, пам’ятаю, відчував до вивчення біології. Це велика втрата для всіх нас. Адже він пішов у самому розквіті сил», – поділилася з «Махалою» Олена Татаринцева, у минулому вчитель хімії Болградського НВК, який закінчив Сергій Бахчеджі та куди перевівся з Болградської школи №2.

Нагадаємо, Сергій народився 7 жовтня 1986 року. 30 червня 2022 року він героїчно загинув поблизу н. п. Нью-Йорк Бахмутського району Донецької області. Йому було лише 35.

У нього залишилися батьки та брат.

Сумуємо разом із близькими Сергія! Вічна пам’ять героя!

Алла Каріза

Фото Софія Чебан