КНП «Болградська центральна районна лікарня» отримала від нещодавно створеного благодійного фонду «Буджак реліф» гуманітарну допомогу на більше ніж 2 млн.грн. Допомогу на суму 1 млн.грн. отримають лікарні в Арцизській і Тарутинській громаді.

Голова правління фонду Артем Булгару спільно з представниками закордонних донорів фонду передали центральній лікарні більше ніж 100 тисяч одиниць медичних засобів.  До списку увійшли: постільна білизна, засоби гігієни, шприці, ліжка, обігрівачі та інше. 

Голова правління  БФ «Буджак реліф» Артем Булгару розповів, що  організація створена нещодавно, зареєстрована в м. Болград, але  буде працювати на території всієї України. Мета фонду – надання допомоги та підтримки населенню України. 

В подальших планах організації не тільки підтримка медзакладів, а навіть будівництво та облаштування  5 амбулаторій на території Одеської та Миколаївської областей. Одну з таких амбулаторій планується побудувати у м. Болград. Фінансування будівництва амбулаторій надходитиме від  міжнародних донорів. 

«У нас дуже багато ідей та можливостей. В роботі фонду особливий акцент ми будемо ставити на Одеській та Миколаївській областях. Вже підписаний меморандум про намір будівництва амбулаторій. У найближчий рік місто Болград отримує принципово нову амбулаторію, з усім обладнанням та розхідниками. Цей проект почне реалізовуватися в цьому році», – розповів Махалі Артем Булгару.

Генеральний директор КНП «Болградська центральна районна лікарня» Віктор Дішлі подякував фонду та донорам за підтримку: «В такий складний час ми не залишаємся зі своїми проблемами на самоті. Ми вдячні за допомогу міжнародним партнерам».

За словами голови фонду «Буджак реліф», він продовжить співпрацю з медичними закладами Болградського району.

Серафим Савченко