Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Зимові ігри болградських підлітків обурили соцмережі

01 Грудня 2023 10:35
Ганна Ковальова
Зимові ігри болградських підлітків обурили соцмережі

Під час хуртовини неповнолітні мешканці Болградської громади влаштували з клумби в центральному парку справжнісінький батут. Відео зі своїми розвагами діти опублікували на своїх сторінках в Інстаграмі. Однак воно швидко набрало популярність серед мешканців громади й обурені люди переслали це відео й “Махалі”.

Це саме відео опублікувала у своїх сторінках в соцмережах служба з благоустрою КП Болградської міської ради “Горводоканал”. Начальниця служби Людмила Леснікова зазначила, що це трапилося біля памʼятника воїнам-інтернаціоналістам. Від розваг підлітків постраждала клумба, в якій висаджено старий ялівець.

“Центральна кругла клумба з ялівцями виявляється зовсім не клумба, а щонайменше батут для просунутих дівчаток… Ми сподіваємося, що дівчаток покличуть до відповідальності, ну чи хоча б, пояснять, що так робити недобре…”, – зазначила Людмила Леснікова.

Через те, що старий ялівець стелеться землею, рослина не сильно постраждала. Людмила Леснікова зазначила, що саме ця клумба не вперше зазнає пошкоджень від молоді.

“Декілька років тому ялівець підпалили, тому частина клумби так і залишилася пошкодженою. Хочу звернути увагу, що там є камери відеоспостереження”, – поділилася Людмила Леснікова.

В Болградському відділенні поліції вже відреагували на подію.

“Встановлюються особи, зображені на відео. Їхні батьки будуть запрошені на профбесіду” – повідомили інтернет-виданню “Махала” в пресслужбі відділу поліції.

Поділитись
Зараз читають