Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЗВИЧАЙНІ БЛЯШАНКИ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ НА ДЖЕРЕЛО СВІТЛА І ТЕПЛА ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

11 Листопада 2022 11:51
Ганна Ковальова
ЗВИЧАЙНІ БЛЯШАНКИ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ НА ДЖЕРЕЛО СВІТЛА І ТЕПЛА ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

До волонтерського руху в Болградському районі залучаються все нові активісти. Для воїнів, що боронять нашу країну від ворога, збирають теплі речі, інвентар, а тепер активно розпочали виробляти окопні свічки. 

Вже 50 таких свічок зробили вихованці гуртка “Патріот” Кубейського ліцею під керівництвом Степана Чеглатонєва. Перша партія вже цієї суботи відправиться до 88-го окремого батальйону морської піхоти.

“Діти залюбки приєдналися до процесу. Робити їх не складно, тільки не вистачає матеріалу. Бджолярі, священник місцевої церкви передають нам віск. Процес не зупиняємо, маємо в планах зробити ще 50 свічок, аби найближчим часом надіслати ще одну посилку нашим захисникам”, – розказав Степан Іванович.

Також в селі Залізничне Болградської громади працівники Будинку культури, колектив ліцею, жінки військових приєдналися до виробництва окопних свічок та підготували бляшанки для наступної партії.

“Знаємо, що наші волонтерки Оксана Кілафли, Олена Лисак та Ольга Атанасова відправляють на фронт хлопцям посилки. Тому вирішили долучитися і ми, зараз робимо окопні свічки. З дому принесли матеріал, який був в наявності – це старі свічки, парафін, також з церкви недогарки нам передали. Шукаємо, де ще можна замовити віск, аби збільшити об’єми виробництва”, – розповіла Оксана Пєткова, мешканка села Залізничне. 

Окопні свічки – джерело світла й тепла. Вони не бояться вітру, за їх допомогою можна й зігрітися, й посушити одяг. Вони горять до 7 годин.

Окрім окопних свічок учні Кубейського ліцею виявили бажання зібрати смаколики для бійців батальйону, а також патріотичні сувеніри. В Залізничному зібрали 119 пар теплих устілок та коробку рукавичок.

Дбаємо про країну разом, вперед до перемоги!

Тетяна Манолова

Поділитись
Зараз читають