Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЗСУ за ніч ліквідували чотири російських дронів в небі Одещини та відправили на дно черговий руський корабль

26 Грудня 2023 08:00
Ганна Ковальова
ЗСУ за ніч ліквідували чотири російських дронів в небі Одещини та відправили на дно черговий руський корабль

Цієї ночі армія Російської Федерації в черговий раз атакувала Одеську область ударними безпілотниками типу «Shahed 131/136» з території тимчасово окупованого Криму.

Як повідомили в силах оборони півдня, українським оборонцям вдалось знищити 9 шахедів: по 4 в Одеській та Миколаївській областях і 1 на Херсонщині.

На Одещині і Миколаївщині не вдалось уникнути влучань. 

«В Одеському районі ворог поцілив по відкритій території одного з інфраструктурних об’єктів. Виниклу пожежу оперативно ліквідовано. Люди не постраждали. На Миколаївщині влучанням у промисловий об’єкт пошкоджено складські будівлі. Постраждалих не зафіксовано», – повідомили деталі військові.

Помста не змусила себе довго чекати. Збройні Сили України відправили на дно до крейсера «Москва» черговий військовий десантний корабль «Новочеркаськ». Український «привіт» у вигляді крилатих ракет прилетів до порту в Феодосії та влучно уразив ВДК Чорноморського флоту РФ.

Сили оборони півдня розповіли про великий десантний корабль. «Новочеркаськ».

«Це корабель проекту 775, який будувала для СРСР соціалістична Польща з 1975 по 1991 рік з урахуванням можливості проведення операцій в океані. Такий же точно український корабель «Костянтин Ольшанський» російські війська захопили в Криму в 2014 році. Перша спроба атакувати ВДК «Новочеркаськ» була 24 березня 2022 року в порту окупованого Бердянська. Сьогодні корабель окупантів добили», – зазначили військові.

Поділитись
Зараз читають