Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЗНОВУ БРЕХНЯ: ОДЕСИТИ СПРОСТУВАЛИ ФЕЙК ПРО ТЕРМІНОВУ ЕВАКУАЦІЮ НАСЕЛЕННЯ З ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ

08 Серпня 2022 11:12
Софія Чебан
ЗНОВУ БРЕХНЯ: ОДЕСИТИ СПРОСТУВАЛИ ФЕЙК ПРО ТЕРМІНОВУ ЕВАКУАЦІЮ НАСЕЛЕННЯ З ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ

Орки, не маючи жодних успіхів на бойовому фронті, намагаються розганяти фейк про нібито термінову евакуацію мешканців з території Одеської області.

Про це повідомляє у Телеграмі речник Одеської ОВА Сергій Братчук, передає Укрінформ.

«Ситуація в Одеській області контрольована, Сили оборони успішно виконують бойові завдання. Не маючи успіхів на бойовому чи на інформаційному фронтах, ворог намагається впливати чутками. В регіоні розповсюджується фейк про те, що нібито у місцевих радах є інформація про термінову евакуацію мешканців регіону, оскільки ворог буде наступати на Одесу», – зазначив Братчук.

Він повідомив, що військові ЗСУ ведуть бойові дії на позиціях між Миколаєвом та Херсоном, причому наші захисники ведуть на Херсонському напрямку вдалі бойові дії. Звичайно, є ризики, що на Херсонському напрямку ворог намагатиметься відбивати атаки ЗСУ і переходити в контрнаступ. Але наразі ворог може атакувати Одещину лише ракетами, бо в нього немає жодних успіхів на південному напрямку.

Речник Одеської ОВА зауважив, що стосовно «інформації» про раптову евакуацію з посиланням на якісь офіційні джерела, то йдеться не більш як про «розповсюдження фейків, щоб підняти панічні настрої серед населення».

Упродовж березня–липня на територію Одещини прибули понад 90 тисяч жителів з областей, які тимчасово захопленні російськими загарбниками чи втратили житло внаслідок їх щільних обстрілів. Більшість тимчасових переселенців перебралися до Одеси та південних районів, але чимало людей зареєструвалися і в північних громадах Одещини.

Джерело

Поділитись
Зараз читають