Поліцейські затримали 38-річного мешканця Успенівської громади, який скоїв розбійний напад на літню жінку. За скоєне йому загрожує тюремне ув’язнення. Про це повідомили у поліції.
Чоловік дізнався, що його односелиця зберігає вдома гроші. Уночі, під час комендантської години, він переліз через паркан, зайшов до будинку через незачинені двері та напав на 82-річну господиню. Він бив її руками й металевим прутом, від чого потерпіла втратила свідомість. Обшукавши оселю й не знайшовши грошей, нападник утік.
Жінку з переломами ребер, руки, пальців та забоями по всьому тілу було госпіталізовано до медичного закладу.
Правоохоронці оперативно встановили та затримали нападника. Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні розбою з проникненням у житло, поєднаного з насильством. За це чоловіку загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Суд вже обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.