Інтернет-видання Бессарабії

Жнива-2026: яким буде врожай та з якими викликами працюють аграрії Бессарабії (відео)

03 Липня 2026 11:17
Софія Чебан
Жнива-2026: яким буде врожай та з якими викликами працюють аграрії Бессарабії (відео)

Жнива – 2026 в розпалі. Журналістка інтернет-видання «Махала» виїхала безпосередньо в поле, щоб на власні очі побачити, як проходить збиральна кампанія цього року. 

Директор ТОВ «Бессарабія Плюс» Микола Волканов та голова фермерського господарства «КПД-Агро» Петро Кічук розповіли про те, що відбувається в полях цього літа. Погодні умови, вартість пального, ціни на зерно, гостра нестача кадрів – усе це реальність, в якій сьогодні працюють ті, хто вирощує український хліб. 

“Сезон видався непростим. Погода внесла свої корективи, витрати зросли, а ринок зерна залишається непередбачуваним. І попри все це –техніка в полі, люди працюють, збирання триває”, – каже Микола Волканов.

Чи виправдалися очікування фермерів? Яким насправді буде врожай у 2026 році? Та що сьогодні найбільше турбує тих, на чиїх плечах тримається аграрний регіон? Відповіді – у відео від  “Махали”. 

Поділитись
Зараз читають