Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЗЕМЛІ ВІЙСЬКОГО ПОЛІГОНУ НА ТЕРИТОРІЇ БОРОДІНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВАРТІСТЮ БІЛЬШЕ 8 МЛН ГРН ПОВЕРНУЛИ ДЕРЖАВІ

12 Червня 2022 14:19
Тетяна Терзі
ЗЕМЛІ ВІЙСЬКОГО ПОЛІГОНУ НА ТЕРИТОРІЇ  БОРОДІНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВАРТІСТЮ БІЛЬШЕ 8 МЛН ГРН  ПОВЕРНУЛИ ДЕРЖАВІ

За позовами Білгород-Дністровської спецпрокуратури до державної власності повернуто понад 2,4 тис. га земель оборони

У справі за позовами Білгород-Дністровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері рішенням Господарського суду Одеської області задоволено вимоги прокуратури про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування, яким земельні ділянки загальною площею понад 2,4 тис. га незаконно надані у комунальну власність селищної територіальної громади Одеської області. (Ред. мова йде про Бородінську громаду Болградського району).

Окрім цього, скасовано рішення державного реєстратора про реєстрацію права комунальної власності територіальної громади на вищевказані ділянки та витребувано їх на користь держави в особі Міністерства оборони України.

Встановлено, що 28.05.2021 селищна рада прийняла рішення, на підставі якого незаконно вивела із державної власності та перевела у комунальну власність серед інших також вищевказані земельні ділянки, розміщені в межах загальновійськового полігону.

У подальшому, на підставі цього ж рішення, упродовж червня 2021 року, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відповідні відомості, а також надано земельні ділянки в оренду приватному підприємству.

Зазначимо, що орієнтовна вартість повернутих земельних ділянок площею понад 2,4 тис. га становить 8,2 млн гривень.

Поділитись
Зараз читають