Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Займався рекетом: житель Білгород-Дністровського району погрозами вимагав у підприємця гроші за неіснуючий борг

12 Грудня 2023 16:30
Олександра Сергєєва
Займався рекетом: житель Білгород-Дністровського району погрозами вимагав у підприємця гроші за неіснуючий борг

Житель одного із сіл Шабівської територіальної громади погрожував місцевому підприємцю і членам його родини знищенням майна та фізичною розправою у разі відмови надати йому гроші у якості погашення боргу, які той насправді не мав. Про це повідомили у поліції.

Чоловік висунув підприємцю вимогу сплатити йому 500 доларів США. Протягом тривалого часу він телефонував потерпілому та переслідував його на вулиці, щоб той передав йому кошти. Коли дійшло до погроз життю, потерпілий погодився виконати вимови шантажиста, однак попередньо звернувшись за допомогою до правоохоронців.

Зловмисника затримали під час отримання «боргу». При собі він мав пістолет невідомого походження з 34 набоями, що під час судового засідання не зіграє йому на руку та може обтяжити покарання.

Наразі йому повідомлено про підозру у вимаганні коштів, а після експертної оцінки пістолету повідомлять ще й про підозру у незаконному поводженні зі зброєю. За скоєне чоловіку загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. В очікуванні суду чоловік перебуватиме під вартою.

Поділитись
Зараз читають