Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Загубився у темряві за 8 км від дому: у Саратській громаді правоохоронці розшукали та повернули додому 14-річного хлопця

23 Жовтня 2023 17:37
Олександра Сергєєва
Загубився у темряві за 8 км від дому: у Саратській громаді правоохоронці розшукали та повернули додому 14-річного хлопця

Вчора ввечері, 22 жовтня, до відділу поліції у смт Сарата звернувся 20-річний молодик та попросив допомогти у пошуку молодшого брата, який пішов гуляти з друзями і не повернувся додому.  Про це повідомили у поліції.  

Він розповів, що його молодший брат ще вранці поїхав на велосипеді з друзями на рибалку до сусіднього села, однак під вечір перестав виходити на зв’язок.

Поліцейські відразу розпочали пошуки дитини. Спочатку допитали знайомих та друзів, потім перевірили ставки, обійшли сусідні села та околиці.

Через годину пошуків неповнолітнього знайшли у полі за вісім кілометрів від дому. З ним було все добре – дитину повернули батькам.

Правоохоронцям хлопець пояснив, що поїхав з друзями на рибалку, а коли почало смеркатися, вирушив додому, однак через темряву загубився, а подзвонити родичам не зміг через розряджений телефон.

Раніше родина у поле зору правоохоронців не потрапляла. Відносно матері поліцейські склали адміністративний протокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей. За це вона сплатить штраф, або може обійтися попередженням.

Поділитись
Зараз читають