Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЗА ЖИТТЯ ДІТЕЙ ЗАГИБЛОЇ У СЕРГІЇВЦІ УРОДЖЕНКИ СЕЛА БАННІВКА БОРОТИМУТЬСЯ ЛЬВІВСЬКІ ТА ЗАКОРДОННІ МЕДИКИ

11 Липня 2022 11:24
Софія Чебан
ЗА ЖИТТЯ ДІТЕЙ ЗАГИБЛОЇ У СЕРГІЇВЦІ УРОДЖЕНКИ СЕЛА БАННІВКА БОРОТИМУТЬСЯ ЛЬВІВСЬКІ ТА ЗАКОРДОННІ МЕДИКИ

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міністра охорони здоров’я України Ірина Мікічак. За її словами, один хлопчик перебуває у тяжкому стані. Після того як стан дитини стабілізується, їх перевезуть за кордон.

«До Львова серед інших пацієнтів дотранспортували реанімобілями двох дітей, які стали жертвами ракетного нападу в Сергіївці Одеської області. Один із братів у дуже тяжкому стані. Львівські колеги, підхопивши естафету у наших героїчних та професійних лікарів з Одеської області, продовжують рятувати життя дітей. І після стабілізації стану також готуємо їх до евакуації за кордон», – написала вона.

У зв’язку з цим оголошений Болгарським молодіжним клубом «Актив» збір коштів на реабілітацію хлопчиків було закрито.

«Подяка за участь, нам вдалося зібрати 21 775 гривень. Кошти будуть передані на рахунок родичів у понеділок (сьогодні – авт.). Потім скинемо звіт. Збір закритий», – написав на сторінці клубу в Instagram його керівник Олексій Куцарев.

Не залишилися осторонь цієї трагедії і мешканці села Банівка – рідного села мами хлопчиків.

«Завдяки небайдужим землякам нам вдалося зібрати 120 тис. грн, які вже завтра плануємо передати бабусі хлопчиків», – розповів староста села Баннівка Віктор Генчев.

Разом із депутатами Баннівської сільської ради вони планують виїхати у Білгород-Дністровський район.

Нагадаємо, 1 липня у смт Сергіївка Білгород-Дністровського району, внаслідок ракетного удару, загинула уродженка села Баннівка Болградського району Наталія Янковська (Мільчева), 1982 року народження.

На момент трагедії у квартирі, де загинула жінка, перебували її сини – 9-ти та 13-ти років. Обох у тяжкому стані було госпіталізовано до реанімаційних відділень Білгород-Дністровської та Одеської лікарень.

Алла Каріза

Фото зі сторінки Ірини Микичак у Facebook

Поділитись
Зараз читають