Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЗА ШІСТЬ МІСЯЦІВ ПОРТИ РЕНІ ТА ІЗМАЇЛ ПРОПУСТИЛИ ВП’ЯТЕРО БІЛЬШЕ ВАНТАЖІВ, НІЖ ЗА ВЕСЬ 2021 РІК: ПРЕМ’ЄР МІНІСТР ДЕНИС ШМИГАЛЬ

22 Липня 2022 14:45
Софія Чебан
ЗА ШІСТЬ МІСЯЦІВ ПОРТИ РЕНІ ТА ІЗМАЇЛ ПРОПУСТИЛИ ВП’ЯТЕРО БІЛЬШЕ ВАНТАЖІВ, НІЖ ЗА ВЕСЬ 2021 РІК: ПРЕМ’ЄР МІНІСТР ДЕНИС ШМИГАЛЬ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 21 липня відвідав Одеську область, проінспектувавши роботу портів Ізмаїл та Рені. Про це він повідомив у Telegram. 

Джерело

Прем’єр-міністр зазначив, що за шість місяців цього року вантажообіг через українські порти на річці Дунай зріс у 2,4-5 разів, порівняно з минулим роком. 

“Порти Ізмаїл та Рені на Одещині — сьогодні це експортні “ворота” України в європейські країни. Разом з урядовою командою оглянули їхні потужності. Завдяки звільненню Збройними силами острова Зміїний ми отримали додаткові можливості для експорту й імпорту продукції на цій ділянці”, – написав він.

За словами прем’єр-міністра, ще до повномасштабної війни Уряд розробив Стратегію розвитку внутрішнього водного транспорту України до 2031 року.

“В умовах злочинної російської морської блокади це питання стало ще більш актуальним. Розвиток річкових портів допоможе розширити експортні можливості для української продукції, зокрема зерна”, – наголосив голова уряду.

Поділитись
Зараз читають