Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

З ПЕРШОГО ГРУДНЯ ЕНЕРГЕТИКИ НАМАГАТИМУТЬСЯ ДАВАТИ СВІТЛО В КОЖНУ ОСЕЛЮ ХОЧА Б ПО ВІСІМ ГОДИН В ДЕНЬ

01 Грудня 2022 08:30
Ганна Ковальова
З ПЕРШОГО ГРУДНЯ ЕНЕРГЕТИКИ НАМАГАТИМУТЬСЯ ДАВАТИ СВІТЛО В КОЖНУ ОСЕЛЮ ХОЧА Б ПО ВІСІМ ГОДИН В ДЕНЬ

Ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною, тому в більшості регіонах країни, в тому числі в Одеській області, продовжують застосовуватись екстрені відключення електроенергії. ДТЕК Одеські електромережі робить все можливе, щоб світло почергово вмикалося у кожного мешканця області мінімум двічі по 4 години на добу, якщо не буде додаткових обмежень від НЕК Укренерго.

Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.

«Ми розуміємо, що тривала відсутність світла ускладнює життя мешканців Одеської області. Тому з 1 грудня ДТЕК Одеські електромережі буде робити все можливе, щоб перерва в електропостачанні для кожного клієнта складала не більше 8 – 8,5 годин і в кожній домівці світло було мінімум двічі по 4 години на добу. Відключення відбуватимуться для всіх клієнтів почергово вдень та вночі протягом тижня. Такий режим буде діяти допоки не знизиться дефіцит генерації електроенергії та ситуація в енергосистемі не стабілізується і ми зможемо повернутись до стабілізаційних відключень, прогнозованих і за графіками», – йдеться в повідомленні.

Енергетики всієї країни цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло.

«Після ввімкнення світла просимо не вмикати одночасно всі електроприлади — це може призвести до нової аварії в вашому мікрорайоні або будинку через різке підключення одразу великого навантаження. Просимо вас поставитись до енергетиків з терпінням та розумінням. Повірте, ми робимо все можливе і неможливе, щоб відключення тривали якнайменше тривалий час», – пояснили енергетики.

Поділитись
Зараз читають