Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

З 15 СЕРПНЯ БОЛГРАДСЬКИЙ ЦНАП ВІДНОВЛЮЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАКОРДОННИХ ПАСПОРТІВ

04 Серпня 2022 13:39
Софія Чебан
З 15 СЕРПНЯ БОЛГРАДСЬКИЙ ЦНАП ВІДНОВЛЮЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАКОРДОННИХ ПАСПОРТІВ

Про це “Махалі” розповіла керівник відділу “Центр надання адміністративних послуг” Болградської міської ради Майя Божкова.

“Так, наш фахівець виходить з відпустки, і ми відновлюємо послугу з прийому документів на закордонний паспорт із 15 серпня”, – повідомила вона.

За словами Майї Божкової, як і раніше, клієнтам ЦНАПу треба буде заздалегідь записатися в електронну чергу.

“Зробити це можна або у терміналі у фойє адмінбудівлі, де знаходиться Центр, або на сайті Болградської міської ради. В останньому випадку людина має зробити скрін екрану, в якому вказано день і час звернення до фахівця ЦНАПу”, – звернула увагу Майя Божкова.

Зазначимо, що вартість виготовлення паспорта залишилася незмінною – 733 гривні нестроковий та 1085 гривень – терміновий.

А ось самі терміни виготовлення у зв’язку з війною та великим напливом людей змінилися. Нині на виготовлення термінового документа доведеться чекати близько трьох тижнів, тоді як раніше його можна було отримати вже за 7-20 днів.

Додамо, що послугу з виготовлення закордонного паспорта продовжують надавати і в Міграційній службі Болграда, але в порядку живої черги, яка розписана до кінця вересня.

Запис на електронну чергу зараз припинено, люди самі стежать за черговістю та ведуть запис”, – розповіла начальник Болградського районного відділення ГУ ДМС України Світлана Пейчева.

Вартість послуги та терміни виготовлення – такі ж, як і в ЦНАПі.

Алла Каріза

Фото автора

Поділитись
Зараз читають