Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЮНА ПОВІТРЯНА ГІМНАСТКА З ОДЕЩИНИ ЗАВОЮВАЛА ГРАН – ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ

26 Січня 2022 12:35
Софія Чебан
ЮНА ПОВІТРЯНА ГІМНАСТКА З ОДЕЩИНИ ЗАВОЮВАЛА ГРАН – ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ

Дар’я Грозова – артистка Білгород-Дністровської та Салганської циркової студії «KaaS». Разом з вихованцями студії Дар’я виступила на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Winter art-fest», другий тур якого проходив у місті Львів.

В ньому взяли участь майже 700 учасників з 358 номерами у 12 номінаціях, які пройшли попередній відбір у режимі онлайн. Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі. . Про це пишу Білгород- Дністровська міська рада на своїй сторінці в «Фейсбук»

Сольний номер повітряної гімнастики на петлях приніс артистці гран-прі фестивалю «Winter art-fest». Також лауреатами I ступеня стали: Аріна Мирка (сольний номер повітряної гімнастики на кільці), Софія Мунтян (сольний номер жонглювання та еквілібр на котушці); дуети Каріна Катеринко та Валерія Полякова (повітряна гімнастика на полотнах), Дар’я Грозова та Кирило Тютюнюк (еквілібр на моноциклі), Аркадій Панов та Максим Захоба (жонглювання, еквілібр на руках та котушках).

Зараз вихованці Білгород-Дністровської та Салганської циркової студії «KaaS» чекатимуть на третій тур фестивалю, який пройде у Польщі. Ми вітаємо юних талантів з перемогами.

Фото Білгород- Дністровської міської ради з “Фейсбук”

Поділитись
Зараз читають