Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЯСКРАВІ ПІДРУЧНИКИ ТА БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ АРЦИЗСЬКОЇ ГРОМАДИ

24 Лютого 2021 13:59
Тетяна Терзі
ЯСКРАВІ ПІДРУЧНИКИ ТА БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ АРЦИЗСЬКОЇ ГРОМАДИ

Відділ освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради отримав понад 3 тис нових посібників та підручників для закладів загальної середньої освіти громади за рахунок державних коштів. Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомила начальник відділу освіти Людмила Жосан.


«Це додаткові підручники для учнів 6-х, 7-х класів та посібники для 1-2-х, 5-9-х, 3-4-х та 7-х класів. Приємно, що є література для дітей з особливими освітніми потребами. Підручники дуже яскраві та хорошої якості. Сподіваюсь, що учням вони підуть на користь», – додала вона.


Також Людмила Жосан повідомила, що на останній сессії Арцизської міської ради учні Арцизької громади з особливими потребами 5-11 класів та вихованці групи подовженого дня, незалежно від того навчаються вони в інклюзивних класах чи ні, харчуватимуться безкоштовно. Крім цього, діти 1-4 класів, усі без вийнятку, вже харчуються безкоштовно.


Також на сесії була прийнята Програма розвитку освітньої галузі Арцизької міської територіальної громади на 3 роки, яка передбачає фінансування з різних бюджетів за 7 напрямами. Це і зміцнення матеріально-технічної бази закладів, преміювання дітей, забезпечення участі дітей в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах та спортивних змаганнях, перепідготовка педпрацівників, підтримка новоприбулих молодих спеціалістів тощо.

Поділитись
Зараз читають