Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЯК ЗІБРАТИ ГРОШІ ДЛЯ НЕІСНУЮЧИХ ПОРАНЕНИХ ВІЙСЬКОВИХ ? МЕШКАНКА БОЛГРАДА ПОТРАПИЛА У НЕПРИЄМНУ СИТУАЦІЮ

13 Вересня 2022 11:54
Ганна Ковальова
ЯК ЗІБРАТИ ГРОШІ ДЛЯ НЕІСНУЮЧИХ ПОРАНЕНИХ ВІЙСЬКОВИХ ? МЕШКАНКА БОЛГРАДА ПОТРАПИЛА У НЕПРИЄМНУ СИТУАЦІЮ

Вчора в соціальних мережах та групах Болградського району стало поширюватися повідомлення мешканки Болграда Анастасії К. про те, що в нібито у Болградській районній лікарні перебуває 300 поранених військовослужбовців, яким потрібна допомога. Жінка просила зібрати кошти на придбання бинтів, знеболювального та всього необхідного, а також здати кров. Для збирання коштів жінка написала реквізити своєї банківської картки.

На це повідомлення у соцмережі одразу відреагували генеральний директор Болградської ЦРЛ Віктор Дішлі та керівник Координаційного гуманітарного штабу у Болградському районі Артем Булгару.

Ми зв’язалися з Віктором Дішлі.

«Я був шокований цим повідомленням. Інформація не відповідає дійсності. У нас немає поранених військовослужбовців. І лікарня наша розрахована на 185 ліжок. До того ж у нас є всі розхідники, знеболювальні – нам нічого не потрібно. Я закликаю мешканців району бути пильними та не перераховувати кошти невідомим особам, бо я не знаю, хто ця жінка і навіщо вона це робить. Думаю, що оцінку таким діям мають надати правоохоронні органи», – повідомив він.

Артем Булгару застеріг користувачів соцмереж у себе на сторінці того ж дня, написавши, що пост Анастасії – обман і кидати гроші на карту не потрібно, тому що і поранених немає, і лікарня не потребує медикаментів.

Ми також зв’язалися з Артемом Булгару, який повідомив, що правоохоронці вже знайшли цю жінку. Зробити це було легко. Вона має відкриті акаунти в соцмережах. За цей час на її картку надійшло кілька тисяч гривень. Усі гроші вона обіцяла передати на потребу ЗСУ.

Чи це було шахрайство, чи щось інше – правоохоронні органи розберуться. Ми ж зі свого боку хочемо застерегти мешканців району від таких «волонтерів», бути пильними та довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Нагадаємо, в Болграді волонтери зібрали кошти на дрон для військовослужбовців.

Тетяна Терзі

Поділитись
Зараз читають