Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Як жителі села Виноградівка Болградської громади самостійно відремонтували небезпечну ділянку дороги

23 Серпня 2023 13:28
Софія Чебан
Як жителі села Виноградівка Болградської громади самостійно відремонтували небезпечну ділянку дороги

У селі Виноградівка місцеві жителі спільними зусиллями відремонтували небезпечну ділянку дороги на перехресті вулиць Садова та Грушевського. 

Все почалося з ініціативи, яку підтримують дружні сусіди. Втілювати задум активісти розпочали з планування та розрахунків фінансів для закупівлі будівельних матеріалів. План роботи був розписаний пошагово, фінансові витрати також.  

Я прийшов з пропозицією до сусіда, бо яма з кожним дощем ставала ще більшою. Проїхати тут на машині було майже неможливо. Сусід ідею підтримав, потім почули інші сусіди та теж долучились”, – розказує “Махалі” житель вулиці Іван Дюлгер.

Після спільної розмови з усіма мешканцями вулиці активісти вирішили, що для ремонту цієї ділянки потрібно, щоб кожен двір виділив з сімейних бюджетів 1000 гривень. 

Нам вдалося зібрати понад 14 тисяч гривень та закупити все необхідне для початку ремонтних робіт. Тому правильно казати, що вся вулиця Садова, яка пересікається з вулицею Грушевського прийняла участь ”, – каже Георгій Недялков. 

Три дні важкої та кропіткої праці мешканців вулиці Садова – Георгія Недялкова, Івана Дюлгера, Семена Вікторова, Михайла Радова, В’ячеслава Чапкин, Івана Кішлали, Івана Мілкова та  Семена Булгар – і яма на перехресті зникла. 

Залишилося ще встановити дорожні знаки! На перехресті двох вулиць є дитячий майданчик, тут завжди діти та дуже живе перехрестя. Іноді водії забувать збавляти швидкість, тому було б  доречно та правильно встановити тут дорожні знаки. Сподіваємося влада зверне не це увагу”, – каже Семен Вікторов. 

Виноградівці показали гарний приклад згуртованості, який надихає. 

Поділитись
Зараз читають