Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Як квітневі дощі змінили показники вологи на полях Болградського району

27 Квітня 2023 07:32
Тетяна Манолова
Як квітневі дощі змінили показники вологи на полях Болградського району

Дощі, що пройшли в квітні, неначе пробудили природу, все утопає в зелені. Чи не нашкодить культурам така довгоочікувана волога та яка ситуація з її показниками на полях господарств Болградського району? На це питання “Махалі” відповіла начальник Болградської метеостанції Наталія Марчева.

Ще на початку весни запаси вологи на полях господарств Болградського району були критичні через брак опадів. Станом на 27 квітня,  показники тримаються на достатньому рівні. 

Квітневі показники вказують, що у Нових Троянах випало опадів – 100 мм, Болграді – 92 мм, Табаках – 85 мм, Каракурті – 69 мм, Криничному – 67 мм, Василівці – 65 мм та Виноградівці – 60 мм. Це достатня кількість опадів аби поповнити необхідні запаси вологи”, – розповіла Наталія Марчева.

Сприятливо дощі вплинули на ситуацію з озимими культурами, показники вологи дозволять не хвилюватися через брак опадів надалі. 

Також спеціалістка додала, що значного потепління найближчим часом не слід очікувати, температура повітря прогріється тільки до 15-17 градусів. Також 27-28 квітня будуть спостерігатися пориви вітру, опадів не прогнозується. 

Поділитись
Зараз читають