Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Вчитель з Тарутинської громади став чемпіоном національного турніру з пауерліфтінгу

Національний турнір GPC «Кубок Чорного моря» 2023 з пауерліфтингу та окремих дисциплін проходив 7-8 липня у місті Одеса. Про це повідомили у Тарутинській селищній раді.

У змаганнях взяв участь вчитель фізичного виховання Серпневського ліцею Ігор Квасевич.

Спортсмен змагався в дисципліні DL AM у ваговій категорії 75 кг. З вражаючим результатом 200 кг Ігор переміг конкурентів та посів перше місце.

Зазначимо, Ігор Квасевич визнаний майстер спорту з пауерліфтингу. Окрім роботи у школі він тренує спортсменів. Два роки тому вихованець Ігоря Квасевича Степан Ростя переміг на «Кубку Чорного моря» та отримав звання майстра спорту з пауерліфтингу.