Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Вантажівки російського підприємства, що знайшла і вилучила Болградська прокуратура, поїхали на фронт допомагати ЗСУ

09 Листопада 2023 11:00
Тетяна Терзі
Вантажівки російського підприємства, що знайшла і вилучила Болградська прокуратура, поїхали на фронт допомагати ЗСУ

Прокурори Болградської окружної прокуратури та Приморської окружної прокуратури міста Одеси передали на потреби військовослужбовців Збройних Сил України три вантажних автомобілі марок Mercedes та MAN, що належать російським підприємствам.

«Махала» дізналася подробиці повідомлення прес-служби Одеської обласної прокуратури.

Вантажівки були вилучені в межах розслідування кримінального провадження за фактом заміни ідентифікаційних номерів транспортних засобів.

За клопотанням прокурорів суд прийняв рішення про передачу транспортних засобів на потреби захисників двох військових частин ЗСУ, які виконують бойові завдання в найгарячіших точках нашої держави.

Виконувач обов’язків керівника Болградської окружної прокуратури Дмитро Цоєв розповів, що ці машини знайшли саме в Болграді ще в 2022 році, наклали на них арешт, охороняли и боролися за них, щоб передати на потреби ЗСУ. Це вдалося зробити тільки зараз за допомогою колег з Приморської окружної прокуратури.

«Перші дві машини ми передали місяць тому, а третю – минулого тижня. Це була процесуально складна справа, усі прокурори Болградської прокуратури були підключені, допомогли і колеги з прокуратури області та Приморської прокуратури. В Одесі були одержані необхідні судові рішення, які дозволили реалізувати все до кінця. Командири військових підрозділів були вдячні за цю допомогу, бо машини  дуже підходять для виконання бойових задач», – розповів Дмитро Цоєв.

Також він повідомив, що колектив Болградської окружної прокуратури власним коштом зробив невелике технічне обслуговування машин. На жаль, авто були без ключів. Але і тут знайшлися люди, які допомогли зі спеціалістами, виготовили ключі, і машини поїхали на фронт.

Поділитись
Зараз читають