Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Теплицькій громаді Болградського району провели в останню путь прикордонника Гечева Івана

08 Грудня 2023 15:27
Тетяна Терзі
В Теплицькій громаді Болградського району провели в останню путь прикордонника Гечева Івана

Мешканці сіл Теплиця, Веселий Кут, Роща та Мирнопілля попрощалися з загиблим воїном Гечевим Іваном. Про це повідомляє Теплицька громада.

Його зустріли в рідному селі Мирнопілля живим коридором, потім відспівували в храмі Дмитра Солунського, поховали Івана на місцевому цвинтарі біля військових побратимів.

Іван Гечев народився у 1983 році в селі Мирнопілля в багатодітній родині. У 1990 році пішов до Мирнопільської школи, яку закінчив у 2001 році. Вступив до Одеського профтехучилища, де отримав спеціальність «кухар-кондитер». У 2003 році вступив до лав ЗСУ, де спочатку служив кухарем, потім рятувальником.

У 2004 році приймав участь у ліквідації аварії, яка сталася на складах боєприпасів у результаті вибуху у селищі Нова Богданівка Запорізької області.

 Після закінчення строкової служби пройшов навчання в учбовому закладі МНС міста Чорноморськ, отримав диплом рятувальника та працював п’ять років у місті Одеса в службі з надзвичайних ситуацій – рятувальником.

Влітку 2022 року пішов добровільно до лав ЗСУ. Служив інспектором прикордонної служби I категорії – начальник мінометної групи.

Нагадаємо, Гечев Іван Іванович загинув у бою 15 листопада 2023 року в Луганській області Сватівському районі біля села Новоєгорівка.

У Івана залишились двоє дітей Катерина та Максим, дружина Наталія, батько, брати та сестра.

Поділитись
Зараз читають