Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Тарутинській громаді спільними зусиллями зібрали кошти на дрон та зарядну станцію

19 Серпня 2023 11:05
Тетяна Терзі
В Тарутинській громаді спільними зусиллями зібрали кошти на дрон та зарядну станцію

За проханням уродженців с.Тарутино – розвідників з 21-ї бригади, які перебувають на Донецькому напрямку, у липні Тарутинська селищна рада оголосила збір коштів на покупку дрону та портативної зарядної станції.

До збору долучилися мешканці Тарутинської та Бородінської громад. 18 серпня збір коштів на дрон та портативну станцію закрили. Про це повідомили в Тарутинській селищній раді.

До збору коштів долучилися працівники установ та організацій, депутати Тарутинської селищної ради, керівники сільськогосподарських підприємств, підприємці та просто мешканці громад.

Готівкою було зібрано 42 322 грн. На банківський рахунок поступило 38 367 грн, з них 23 679 були перераховані Микитою Андронакі, односельцем командира взводу розвідки 21-ї бригади батальйону «Чорноморська Січ». У зборі коштів допомагали відвідувачі кав’ярні «Black Caff» з м.Одеса.

Спільними зусиллями вдалося зібрати більше 80 тисяч гривень. Кошти перераховані Благодійному фонду «Батальйон Чорноморська Січ», який буде займатися покупкою дрону.

Окрім того, мешканкою селища Тарутине, студенткою Південноукраїнського університету ім.Ушинського Аліною Казанжи організований збір коштів серед своїх знайомих та друзів. Зібрано 11 000 грн, які будуть використані для придбання портативної зарядної станції.

До збору коштів на портативну зарядну станцію долучилися депутати Тарутинської селищної ради під час пленарного засідання позачергової сесії 18 серпня. Вони зібрали  10 650 грн.

Поділитись
Зараз читають