Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Тарутине відкрили  нові дошки Героям на меморіальному комплексі загиблим воїнам

25 Серпня 2023 17:24
Ганна Ковальова
В Тарутине відкрили  нові дошки Героям на меморіальному комплексі загиблим воїнам

В День Незалежності в селище Тарутине відбувся захід, присвячений  вшануванню пам’яті одиннадцяти загиблих під час російської агресії мешканців Тарутинської громади.

На захід  прийшли рідні, близькі, друзі, представники влади, військові, працівники установ та організацій селища Тарутине, громадські активісти.

“Меморіальний комплекс буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг наших воїнів”, – наголосив Тарутинський селищний голова Сава Чернєв, подякувавши батькам за виховання дітей.

Селищний голова Сава Чернєв та депутат обласної ради Михайло Шмушкович вручили «Орден матері-бійця» Ботезат Ірині Володимирівні, мамі Теодора Талківа, та Казаковій Валентині Володимирівні, мамі В’ячеслава Казакова.

За активну волонтерську діяльність та всебічну підтримку військовослужбовців Іван Решотка нагородив відзнакою «Волонтер України» підприємця Тарутине Ігоря Коєва, який виготовляє буржуйки для військових.

Біля стели відбулая хода пам’яті з фотографіями загиблих воїнів.

В громаді повідомили, що з перших днів повномасштабної агресії понад триста жителів Тарутинської громади стали на захист Батьківщини до лав Збройних Сил та територіальної оборони. На превеликий жаль двадцять два земляки загинули.

Імена двадцяти одного з них вписані на гранітних дошках, що завжди будуть нагадувати про війну, смерть, материнське та людське горе.

Всі присутні в знак пошани поклали квіти до меморіального комплексу загиблим воїнам.

Поділитись
Зараз читають