Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В селі Криничне розпочались роботи зі створення нового музею

10 Квітня 2024 10:45
Валерій Гайдаржи
В селі Криничне розпочались роботи зі створення нового музею

В селі Криничне на території старого дитячого садочка «Ромашка» розпочались роботи з облаштування нового музею. Про це інтернет-виданню “Махала” повідомили в сільській раді.

На цьому тижні працівники благоустрою Криничненської сільської ради здійснили роботи з прибирання території, а саме: зрізали чагарники, кущі, дерева та провели оранку навколо будівлі. Також за підтримки місцевої мешканки Анастасії Плукчі та ТОВ “Оріон” біля нового музею вдалося висадити 60 саджанців різних дерев.

“В нашому селі функціонував музей, він знаходився в закладі освіти, але ця будівля на сьогодні є аварійною, тому вирішили перенести його на нове місце, до будівлі старого дитячого садочка «Ромашка». Наразі ще виготовляється технічна документація для музею, вирішуємо в якому напрямку він буде працювати, тому поки йде оформлення документів, ми вирішили розпочати його створення з розчищення прилеглих території, працівники нашої служби з благоустрою допомогли з цим питанням”, – розповіла начальник відділу культури, туризму молоді та спорту Криничненської громади Надія Ламбова. 

Фото Криничненської сільської ради

Поділитись
Зараз читають