Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В селі Білгород-Дністровського району  з’явився символ незламної української боротьби

26 Серпня 2023 10:30
Алла Корінь
В селі Білгород-Дністровського району  з’явився символ незламної української боротьби

В День незалежності України в селі Плахтіївка  Саратської громади  урочисто відкрили пам’ятник духовному батьку української нації Тарасу Шевченку, а також Алею Слави захисників, які поклали своє життя за незалежність нашої держави.

Ця подія набула особливого значення та звучання  у дні жорстокої війни та боротьби за наше майбутнє подія, бо саме Великий Кобзар є символом української незламної боротьби

Церемонію відкриття здійснили Плахтіївський сільський голова Іван Лихо разом з керівником базового сільгосппідприємства “Родина” Віталієм Мандриченком.

На заході були відзначені грамотами Білгород-Дністровської районної держадміністрації найкращі представники Плахтіївської громади.

Мешканці та гості громади у цей день з особливими почуттями слухали та дивилися патріотичні виступи знаних в районі, області та за їх межами творчих колективів  – народного фольклорно-етнографічного ансамблю “Українські вечорниці” та народного хореографічного ансамблю “Амазонки”, які створили свої номери на невмирущих творах Кобзаря.

Після урочистостей учасники події поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Поділитись
Зараз читають