Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Сараті відкрили стіну памʼяті (Фото)

30 Липня 2023 19:55
Алла Корінь
В Сараті відкрили стіну памʼяті (Фото)

У День державності та День хрещення Київської Русі-України на центральній вулиці Сарати, де завжди людно, відкрили символічну стіну пам’яті. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Тепер на перехожих – місцевих мешканців та гостей селища з великого банера щодня дивитимуться мужні очі чоловіків Саратської громади, що поклали своє життя у жорстокій російсько-українській війні.

Земляків-героїв 15: Дмитро Сирбу, Максим Кривиденко, Сергій Чеботарь, Ананій Бошко, Сергій Дердуга, Сергій Атанасов, Валерій Драган, Сергій Кісеолар, Василь Ліходько, Руслан Аубакіров, Ігор Бончев, Олексій Марусик, Сергій Кушнеренко, Роман Кузьмін, Сергій Смолянець. 

На захід були запрошені рідні та близькі загиблих героїв. Слова ведучих торкалися умів і сердець.

Вони провели для присутніх екскурс у тисячолітню історію державотворення, формування національної єдності та соборності нашої держави, коли закладалося та гартувалося це притаманне українцям прагнення до свободи, яке зараз вражає цілий світ. 

Дорогою ціною дається нам наша державність, і ми щодня повинні пам’ятати тих, хто віддав найдорожче – своє життя заради українського майбутнього наших дітей. 

Щирими були сльози, зворушливими виступи, щемливими вірші, життєствердно яскравими квіти, що лягли до підніжжя Стіни пам’яті. У сонячному світлі непомітно мерехтіли поминальні свічки.

Сум і жаль… Ми пам’ятаємо. Ми вдячні! І ми віримо, що ці великі жертви недаремні.

Поділитись
Зараз читають