Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В ОК «Південь» попереджають про можливі масовані ракетні атаки на День Незалежності

19 Серпня 2023 12:31
Тетяна Терзі
В ОК «Південь» попереджають про можливі масовані ракетні атаки на День Незалежності

Загроза ракетних атак з акваторії Чорного моря залишається високою, особливо напередодні та під час святкування Дня Незалежності України.

Нинішня активність ворожої авіації та перебування ворожих кораблів в бухтах – це непряма ознака підготовки до атак. Про це на брифінгу в медіацентрі Україна-Укрінформ повідомила керівник об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

«Така загроза залишається. Нагадаю, вони навіть з бухти здатні вражати фактично будь-яку точку на території України… А знаючи тяжіння нашого ворога до сакральних дат, цілком імовірно, що якраз в цей період посиляться загрози і можливі масовані атаки, зокрема з використанням надводних і підводних ракетоносіїв, стратегічної і тактичної авіації, ударних безпілотників. Тому ми говоримо про ймовірну таку загрозу, яка нарощуватиметься ближче до важливих дат, зараз їх відсутність (ракетоносіїв – ред.) на службі може свідчити якраз про підготовку. А активність МіГів, яка спостерігається впродовж двох останніх діб, може свідчити про проведення попереднього злагодження повітряних сил, це також непряма ознака підготовки до атак», – зазначила Гуменюк.

Поділитись
Зараз читають