Сьогодні, 28 червня, у селі Соборне Бессарабської громади Болградського району запрацювала сучасна станція очищення питної води. Про це повідомили у Бессарабській селищній раді.
Станцію встановили у приміщенні амбулаторії сімейної медицини поблизу автомагістралі. Завдяки такому розташуванню користуватися очищеною питною водою зможуть не лише жителі села, а й люди, які проїжджають через населений пункт.

Проєкт реалізовано за підтримки німецько-українського благодійного фонду Ukrainian Future Hilfe-Verein за сприяння Одеської обласної державної адміністрації. Нова станція має забезпечити мешканців якісною очищеною питною водою та покращити доступ до безпечного водопостачання.

Нагадаємо, раніше Бессарабська селищна рада повідомляла Махалі про наміри встановити станції очистки води в селищі Соборне та селі Вільне.