Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПЕРЕВІРИЛИ ВОДОЙМИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЯК ДЖЕРЕЛО ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ НАСЕЛЕННЯ. ПРОБИ ВІДПОВІДАЮТЬ ВИМОГАМ МОЗ

12 Вересня 2022 14:01
Ганна Ковальова
В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПЕРЕВІРИЛИ ВОДОЙМИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЯК ДЖЕРЕЛО ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ НАСЕЛЕННЯ. ПРОБИ ВІДПОВІДАЮТЬ ВИМОГАМ МОЗ

Державна установа «Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України» провела на території Одещини ряд досліджень питної води та води в водоймах. Результати нас здивували.

За першу неділю вересня всього по Одеській області було досліджено 322 проби питної води на санітарно-мікробіологічні і 252 проби на санітарно-хімічні показники. Також було проведено 25 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники та 22 дослідження на санітарно-хімічні показники (в т.ч. на вміст солей, важких металів – мідь, свинець, цинк, ртуть, кадмій) води поверхневих водойм, які використовуються як джерело питного водопостачання населення (ріка Дунай та озеро Ялпуг).

«Усі досліджені проби відповідали вимогам «Гігієнічних нормативів якості води водних об`єктів для задоволення господарсько-побутових та інших потреб населення», затверджених Наказом МОЗ України №721 від 02.05.2022р.»

Також було проведено дослідження на мікробіологічні показники води поверхневих водойм, які знаходяться в межах території населених пунктів та використовуються для відпочинку населення (Кучурганський лиман та Хаджибейський лиман). Усі досліджені проби відповідали гігієнічним нормативам.

Поділитись
Зараз читають